Prireditve

Sodelovali smo na naslednji prireditvah in dnevih dejavnosti:

• V okviru projekta Emona 2000 smo posneli film, ki na humoren način prikazuje Emono in njene značilnosti. Filmček je bil predstavljen tudi na mestni prireditvi šol za otroke in učence v projektu Emona 2000. Prireditev je potekala na Kongresnem trgu v Ljubljani v juniju 2014.Nastopali so učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost English Film Club.

• na prireditvi ob Prešernovem dnevu:

Letos smo Prešernov dan na naši šoli počastili z izvedbo muzikala Prešeren o Prešernu. Predstavila nam ga je gledališko-plesno-akrobatska skupina Flip iz Pirana. Prireditev je bila v šolski telovadnici 7. februarja 2013 ob 8.45.

Naš novinar Blaž Rugelj je po prireditvi naredil z nastopajočimi intervju. Članek si lahko prenesete tukaj, objavljen je bil tudi v lokalnem glasilu Zeleni glas.

• na šolski prireditvi ‘Smeh je pol zdravja’ smo sodelovali z burlesko:

• na Dnevu zdravja, kjer smo posneli filmček:

Naš Novinar Rok je napisal članek, ki je bil objavljen v glasilu Zeleni glas. Preberite  ga tukaj.